3 javë më parë
67
 
Shikime

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai
Makina
Nissan
Qashqai
Kosovë
Drenas
Aktiv
Drenas
Viti: 2015
Kilometrazha: 132,434 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1.5
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Lloji i Marshit: Manual
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25838
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip