9 muaj më parë
502
 
Shikime

SHITET HYRJE APARTAMENTI 3+1 AFER SPITALIT, SHKODER

SHITET HYRJE APARTAMENTI 3+1 AFER SPITALIT, SHKODER
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
70,000€
Sipërfaqja: 138 m²
Viti i ndërtimit: 2000

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 3 1 me:
Adresë: rr. Kole Heqimi, tek Spitali, Shkoder
Sipërfaqe: 138.8 m², kati IV
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– tre dhoma gjumi
– nje banjo
– nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ E shtruar me pllake
–✔ Rikontrukturuar vitet e fundit.
–✔ Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
ÇMIMI: 70.000 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
355676666765
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9480
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip