Optimals Clarifying Pastrues Kremoz

Seller: Drenusha Stubla
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Posted 6 months ago

4.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Phone number: 044892623
Product code: 2330
131 Views
Favorite
Favorite

Description

Pastroni rrugën tuaj për një lëkurë me shkëlqim dhe me pamje të shëndetshme! Ky pastrues kremoz pastron thellësisht dhe butësisht lëkurën me një strukturë të butë të butë, që shndërrohet në shkumë kur masazhohet me ujë. Formuluar nga ekspertët e nutricionistit të lëkurës, ajo sqaron lëkurën dhe përmirëson shkëlqimin e lëkurës tashmë pas larjes së parë. Përfshin Flavonoids nga Wild Pansy, të cilat ndihmojnë për të qetësuar lëkurën. Freskohet menjëherë dhe ndihmon që lëkura të ndjehet e butë dhe e butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht.

përmirëson shkëlqimin, zbut,sqaron, pastrim të thellë dhe të butë

Më i mire: plakja e lëkurës dhe njollat ​​e errëta
Teksture: pastrues i butë, krem ​​që shkumon në ujë
Përfitime shtesë:pastrim i thellë dhe i butë për një çehre më të barabartë, rrezatuese
ushqyes i lëkures:Flavonoidet nga Wild Pansy për të qetësuar / Glicerina ndihmon në zbutjen