Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Sapun

Seller: Drenusha Stubla
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Posted 4 months ago

2.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Phone number: 044892623
Product code: 2284
91 Views
Favorite
Favorite

Description

Imagjinoni veten duke u zhvendosur në një moment gjumi të përsosur dhe një botë ëndrrash të ëmbla, me një sapun të mbushur me aromën qetësuese të livandës. Sapun për të krijuar një shkumë të butë që pastron butësisht dhe e lë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër. Formula e biodegradueshme.