Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Xhel për dush

Seller: Drenusha Stubla
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Posted 4 months ago

4.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Phone number: 044892623
Product code: 2288
75 Views
Favorite
Favorite

Description

Imagjinoni veten duke qenë në një gjendje të mrekullueshme ëndrrash ndërsa bëni dush, me këtë xhel dushi pastrues të butë, të mbushur me aromën relaksuese të livandës. Formulë e biodegradueshme, e balancuar me pH dhe e testuar dermatologjikisht.