W – Tiguan 2.0 Tdi 4 Motion I Te Kuqe 177 Ps Viti I Prodhimit Fix 2013

Seller: Autosallon Mali
Email:
Posted 6 months ago

0.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Phone number: 049666432
Year: 2013
Fuqia motorrike: 2.0
Product code: 2006
153 Views
Favorite
Favorite

Description

SHES NDRROJ W – TIGUAN
2.0 TDI 4 MOTION I TE KUQE 177 PS
VITI I PRODHIMIT FIX 2013
KM ME LIBER SERVISI DHE TE GARANTUARA
204,0246
KOMPLET I SERVISUAR
RRYPI DHOMZOR ULE FILTERA
2 PAR FELLNE GOMA TE REJA VER + DIMER
2 QELSA
VETURA ESHTE PA ASNI VREJTJE.
FULL OPSION.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “W – Tiguan 2.0 Tdi 4 Motion I Te Kuqe 177 Ps Viti I Prodhimit Fix 2013”

Your email address will not be published.