Andre NSU 110 1967

Shitet nga: Alban Latifi Moreno
Numri i telefonit : 049828556
Email: sr.albancr7@gmail.com
Kodi i produktit: 4845
Postuar: 1 vit më parë

4.500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 1,000
Fuqia motorrike: 100
Viti: 1967
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: Te Tjera
Ngjyra: E Bardhë
Garanci dhe Sigurimet: E Drejta e Shkëmbimit
Klasifikimi i Taksave: Makina
Klasifikimi i Taksave: Të Tjera
Lloji i shitjës: Makina të Reja
Rrotat Aktive:Rrotat Aktive Para

Shikime 629
Favorite
Favorite

Andre NSU 110 1967
– modeli  vitit
– 1967
– bensin
– 1000 km

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Andre NSU 110 1967”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *