Ascendant Intense

Shitet nga: Drenusha Stubla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Kodi i produktit: 2241
Postuar: 1 vit më parë

15.90 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 244
Favorite
Favorite

Ascendant Intense Ujë i Parfumuar
Çojeni fuqinë tuaj fizike në nivele të reja intensive me këtë Ujë Parfumi të ri stimulues dhe të fortë për meshkuj. Krijuar për të kapur përvojën unike të vendosmërisë së brendshme dhe forcës fizike të njeriut me një mbidozë të notave pikante dhe energjike që japin një goditje të fuqisë mashkullore të papërpunuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ascendant Intense”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *