AUDI A3 1.6 TDI

Shitet nga: Artan Braha
Numri i telefonit :
Email: autosallonmal.ivushtrri@gmail.com
Qyteti: Vushtrri
Kodi i produktit: 7508
Postuar: 2 muaj më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Marrshi: Manual

Specifikat

Garanci dhe Sigurimet: E Drejta e Shkëmbimit
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura

Shikime 162
Favorite
Favorite

I REGJISTRUAR RKS
S-LINE
MANUAL
180 mi KM
Viti: 2011
☎️ 044 610 612

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AUDI A3 1.6 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *