E Shitur

Audi A4 allroad Quattro 2.0 TDI

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7575
Postuar: 2 muaj më parë

Favorite
Favorite

Audi A4 allroad Quattro 2.0 TDI 177hk
Audi i ka të gjitha serviset e kryera me koh të duhur.
Audi ështē shumē e mir e rujtur mir, dhe me pak kilometra të garantuara me libres të servisit.
Makina është e pa doganuar dhe gjendet në Norvegji
Për ma shumë info na konta në këta numra
KOSOVË 049 828 556
NORVEGJI 0047 41000558 Viber

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Audi A4 allroad Quattro 2.0 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *