BANESA ME QIRA NE DARDANI TE POSTA

Shitet nga: Estate Dreni
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Postuar 3 javë më parë

400.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 38344300072
Viti: 2022
Sipërfaqja: 100m2
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Kodi i produktit: 6576
50 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania afer Postes madhe. Banesa ka tri dhoma gjumi, sallon ndaras nga kuzhina, 2 shpajza, 2 banjo. Banesa ka pamje shume te bukur ne dy anet e objektit.
Banesa eshte ndertim i vitit 2003 dhe eshte e renovuara si dhe e mobiluar komplet. Deri me tani ka qene e banuar nga vet pronari.

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BANESA ME QIRA NE DARDANI TE POSTA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.