BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Estate Dreni
Numri i telefonit : 38344300072
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Kodi i produktit: 6609
Postuar: 8 muaj më parë

230.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 68m2
Viti: 2022

Specifikat

Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 261
Favorite
Favorite

Leshohet me qira banesa ne Fushe Kosove. Banesa eshte ndertim i Model Sllovenia dhe posedon: 1 dhome gjumi, 1 dhome dite me kuzhine, 1 shpajz, 1 korridor dhe 1 ballkon.
Banesa eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake si: enelarese, rrobalarese, frigorifer, shporet etj. Banesa ka lift dhe parking me mbikqyrje nga kamerat e sigurise.
Banesa leshohet per beqarë ose çift.

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *