BANESA ME QIRA NE LAGJEN ARBERI TE TREGTIA

Shitet nga: Estate Dreni
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Postuar 3 javë më parë

300.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 38344300072
Viti: 2022
Sipërfaqja: 63m2
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Kodi i produktit: 6555
62 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberia ish Dragodan te Tregtia banesa gjindet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BANESA ME QIRA NE LAGJEN ARBERI TE TREGTIA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.