BMW GT 530 X DRIVE DIZELL VITI I PRODHIMIT 2011

0.00 

Currency:
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Favorite
Favorite

Përshkrim

SHES NDRROJ BMW GT 530 X DRIVE
VITI I PRODHIMIT 2011
E DOGANUAR DHE E REGJISTRUAR RKS 1 VIT
PA ASNI VREJTJE MAT VOGLEN
FULL FULL OPSION
E SERVISUAR KOMPLET
4 GOMA T REJA
☎️ +383 049 666 432
☎️ +383 044 330 332