E Shitur

BMW M1000 RR

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Kodi i produktit: 5013
Postuar: 1 vit më parë

Favorite
Favorite

BMW M1000 RR
Pajisjet e vendosura në fabrikë:
Sistemi i shkarkimit të titanit
Rrotat e karbonit
Kompleti i shasisë M
M Winglet
M frenat
M bateri
Gara ABS
ABS Pro
Asistenti i ndërrimit të marsheve Pro
Ekrani TFT
DTC
Kontrolli i nisjes së kodrës
Prizë USB
Mënyrat e vozitjes (shi, rrugë, dinamike, garë)
LED-Sinjal rrotullues
LED-Drita e kokës dhe e pasme
Doreza me ngrohje,
Kontrolli i lundrimit
Thirrje inteligjente emergjente
Gati për modelin e ndërrimit të marsheve të pasme

Opsione:
M GPS Laptriger
Alarmi kundër vjedhjes
Mbulesa e sediljes Pillion
Kompleti i pasagjerëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BMW M1000 RR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *