Giordani Gold Essenza Parfum Sprej për çantë

Shitet nga: Drenusha Stubla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Kodi i produktit: 2306
Postuar: 1 vit më parë

9.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 275
Favorite
Favorite

Kënaquni në një moment shkëlqimi të artë, me një aromë të kompozuar rreth notës ekskluzive të Oriflame Orange Blossom Luxury Essenza. Ky Parfum rrezatues Giordani Gold Essenza evokon luks dhe mjeshtëri të vërtetë. I disponueshëm në një sprej të përshtatshëm në madhësi të çantës, kështu që nuk do të jeni kurrë pa këtë aromë të hollë, me lule druri.