Golf 7

Shitet nga: Gentrit Maliqi
Email: gentritmaliqi@gmail.com
Postuar 4 muaj më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 0038349828556
Kilometrat: 40,900
Viti: 2018
Fuqia motorrike: 150
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 5823
298 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Golf 7 Highline 150 TSI DSG 2018 BENZIN
Makina është e re dhe me pak kilometra të garantuara.
Fletoren e servisin me veti
Servisimet e makinës me 20.500km / 30500 km / 37700 km / 40300km

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Golf 7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.