Huawei mate 20 pro

Shitet nga: admin
Numri i telefonit : 049237567
Email: niskerko@gmail.com
Kodi i produktit: 7307
Postuar: 1 javë më parë

200.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD

41 Shikime
Favorite
Favorite

Huawei mate 20 pro në gjendje të rregullt 128 GB me 6 ram.

Bëj ndrrim
Kontakti dhe në viber +38349237567

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Huawei mate 20 pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.