Hurma suker

Shitet nga: Nderim Sejdiu
Numri i telefonit : 049237567
Email: nderimi6@gmail.com
Kodi i produktit: 8356
Postuar: 2 javë më parë

15.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 138
Favorite
Favorite

Shesim hurma suker me shumicë dhe pakic.
049237567

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hurma suker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *