Jacket

Shitet nga: drenusha stublla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Qyteti: Veshje, kozmetikë dhe aksesorë
Kodi i produktit: 8059
Postuar: 6 muaj më parë

29.99 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 183
Favorite
Favorite

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jacket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *