JEPET ME QIRA APARTAMENT 1++1 DERGUT, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8261
Postuar: 2 javë më parë

15.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 55m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 68
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Lgjj Naim Gjylbegu, Dergut, Shkoder
📏Sipërfaqe: 55 m², kati I
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–✔ E gjitha e shtruar me pllake.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
-💶ÇMIMI: 15,000 leke/muaji
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JEPET ME QIRA APARTAMENT 1++1 DERGUT, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *