JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RUS

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Patundshmëri me Qera
Kodi i produktit: 7894
Postuar: 10 muaj më parë

130.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 60m2

Specifikat


Shikime 457
Favorite
Favorite

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rus, Shkoder
📏Sipërfaqe: 60 m² kati III
Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon

–✔ Ofrohet e mobiluar.
–✔ Ballkoni me pamje nga rruga kryesore.

💶ÇMIMI: 130 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *