JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CONAD, PERASH, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8191
Postuar: 2 muaj më parë

500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 120m2

Specifikat


Shikime 104
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Tek Conad, Perash, Shkoder
📏Sipërfaqe: 120 m², kati VII
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
-🌅 nje ballkon

–✔ I mobiluar ne menyre cilesore
–✔ Sistem kondicionimi
–✔ Ashensor

💶ÇMIMI: 500 €/muaj ( i diskutueshem)

——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CONAD, PERASH, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *