JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PREK CELI SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Patundshmëri me Qera
Kodi i produktit: 7823
Postuar: 3 javë më parë

25.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 85m2

Specifikat


Shikime 62
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me:
📍Adresë: Kryqezimi i Prek Calit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 85 m², kati I
Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ E shtruar me pllake.
–✔ Kondicionere.
–✔ Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

💶ÇMIMI: 25,000 leke/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PREK CELI SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *