Makin

Shitet nga: Dibran Shala
Numri i telefonit : 049828556
Email: dibranshala@gmail.com
Kodi i produktit: 7153
Postuar: 1 muaj më parë

8.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 187,000
Viti: 2014
Fuqia motorrike: 105
Numri i ulseve: 5

164 Shikime
Favorite
Favorite

Volkswagen Touran 1.6 TDI 105 HK

Makina është e mir dhe shumë e rujtur me kilometra tē garantuara dhe me librez te servisit.
Makina është e pa doganuar.
Për me shume informata mund të na telefononi në telefonat.
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.