Makina

Shitet nga: Zymber Kastrati
Numri i telefonit : 049828556
Email: zymberkastrati@hotmail.com
Kodi i produktit: 7226
Postuar: 1 muaj më parë

9.299.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 185,000
Viti: 2014
Fuqia motorrike: 114
Numri i ulseve: 2

113 Shikime
Favorite
Favorite

Peugeot 5008 1.6HDI 114HK Automatik

Panoram, Navigator, DAB+, etj.
Kerri është në gjedje shumë të mir me librez servis dhe kilometra të garantuara.
Për ma shumë info mundeni të na telefononi nē telefononi 049 828 556 Viber 0047 41 000 558 ju mirpresim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.