Makina

Shitet nga: Bajram Rushiti
Numri i telefonit : 049828556
Email: bajramrushiti@gmail.com
Kodi i produktit: 7191
Postuar: 1 muaj më parë

9.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 129,000
Viti: 2015
Fuqia motorrike: 1.6
Numri i ulseve: 3

247 Shikime
Favorite
Favorite

Peugeot Partner
1.6HDi 99HK Automatik 3-ulse
Pikapi është shumë I rujtun punon mir dhe kilometra të garantuara nga libri i servisit.
Pikapi është I pa doganuar
Për ma shumë informata mund tē na kontaktoni nē telefonat 049 828 556 Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.