Makina

Shitet nga: Rexhep Selimi
Numri i telefonit : 0049828556
Email: rexhepselimi@hotmail.com
Kodi i produktit: 7170
Postuar: 1 muaj më parë

7.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 200,000
Viti: 2014
Fuqia motorrike: 20
Numri i ulseve: 5

77 Shikime
Favorite
Favorite

Ford Focus 2.0 TDI AUTOMATIK
Makina është shume e mir me kilometra të garantuara dhe me liber te servisit.
Ju mund të na kontaktoni në numrat.
Kosovë 049 828 556
Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.