E Shitur

Ford Focus 2.0 TDI

Shitet nga: Rexhep Selimi
Numri i telefonit :
Email: rexhepselimi@hotmail.com
Kodi i produktit: 7170
Postuar: 7 muaj më parë

Favorite
Favorite

Ford Focus 2.0 TDI AUTOMATIK
Makina është shume e mir me kilometra të garantuara dhe me liber te servisit.
Ju mund të na kontaktoni në numrat.
Kosovë 049 828 556
Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ford Focus 2.0 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *