Mazda RX-8

Shitet nga: Alban Latifi Moreno
Numri i telefonit : 49828556
Email: sr.albancr7@gmail.com
Kodi i produktit: 4507
Postuar: 1 vit më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 130,000
Fuqia motorrike: 192
Viti: 2005
Marrshi: Manual

Specifikat

Numri i ulseve: 4
Garanci dhe Sigurimet: E Drejta e Shkëmbimit
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive:Rrotat Aktive Mbrapa
Karburanti: Benzinë
Lloji i karrocerise: Kupe

Shikime 767
Favorite
Favorite

Mazda RX-8
– Modeli vitit 2005
– 125.000 Km
– 192 kuaj fuqi
– Manual
– 1300 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mazda RX-8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *