Mercedes-Benz B-Klasse

Shitet nga: Azem Kurti
Numri i telefonit : 049828556
Email: azemkurti@hotmail.com
Kodi i produktit: 7049
Postuar: 2 muaj më parë

14.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 85,000
Viti: 2013
Fuqia motorrike: 109
Numri i ulseve: 5

221 Shikime
Favorite
Favorite

Mercedes-Benz B-Klasse 180 CDI
Kerrii është i pa doganuar dhe me kilometra tē garantuara.
Kerri ēshtë shume i rujtur i mir dhe punon shume mir.
Na kontaktoni në këta numra
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mercedes-Benz B-Klasse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.