Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 004741000558
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 8094
Postuar: 6 muaj më parë

36.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 155,000
Viti: 2017
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: E Bardhë
Materiali i Uleseve: Lekure
Uleset Sport
Uleset me nxemje
Uleset me masazh
Sensor: Sensor para dhe prapa
Kamera: Kamera para dhe prapa
GPS Navigator
Garanci dhe Sigurimet: Garanci
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Tavan Panoram
Alarm
Central Automatike
Lloji i disqeve: Disqe metali - Fellne
Kapese e rrimorkios
Karburanti: Naftë
Lloji i karrocerise: Sedan
I pa doganuar
I pa regjistruar
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 432
Favorite
Favorite

Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC CDI automatik.
Makina është në Norvegji dhe pa dogan për ndryshe kjo bish makine i ka tē gjitha paisjet extra dhe moderrne.
Makina ka pak kilometra dhe i ka te garantuara me librez servisi.
Për ma shume informata telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *