Mercedes-Benz E-Klassa E220 CDI Bluetec 136HK Automatik

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 004741000558
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 8073
Postuar: 6 muaj më parë

14.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 380,000
Viti: 2015
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: E Bardhë
Materiali i Uleseve: Lekure
Uleset Sport
Uleset me nxemje
Sensor: Sensor para dhe prapa
Kamera: Kamera Prapa
GPS Navigator
Garanci dhe Sigurimet: Garanci
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive:Rrotat Aktive Mbrapa
Alarm
Central Automatike
Lloji i disqeve: Disqe metali - Fellne
Karburanti: Naftë
Lloji i karrocerise: Shumefunskionale
I pa doganuar
I pa regjistruar
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 235
Favorite
Favorite

Mercedes-Benz E-Klassa E220 CDI Bluetec 136HK Automatik shumē i mirë i rujtur dhe me kilometra tē garantuara me librez servisi.
Për ma shumë info na telefononi në viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mercedes-Benz E-Klassa E220 CDI Bluetec 136HK Automatik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *