E Shitur

Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matic 190 HK

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7845
Postuar: 6 muaj më parë

Favorite
Favorite

Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matik 190hk automatik.
Makina shumë e mir me pak kilometra dhe të garantuara me librez servisi.
Mercedes-Benz është full opsion.
Për ma shume info na telefononi në Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matic 190 HK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *