Oriflame Amber Elixir Mystery EDP 50ml

Shitet nga: dren bad
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenbad2@outlook.com
Qyteti: Veshje, kozmetikë dhe aksesorë
Kodi i produktit: 8586
Postuar: 2 muaj më parë

32.69 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 219
Favorite
Favorite

Brand: Oriflame
Shape of item: Liquid
Item volume: 50 milliliters
Type of material :Paraben free
Age category (description):Adult
Number of copies: 50 milliliters

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oriflame Amber Elixir Mystery EDP 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *