Passat b7 1.6 dizel viti 2012

Shitet nga: Nderim Sejdiu
Email: nderimi6@gmail.com
Postuar 3 muaj më parë

12.000.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 049237567
Kilometrat: 130,000
Viti: 2012
Fuqia motorrike: 1.600
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 6112
410 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Passat b7 1.6.disel viti 2012 me rryp të ndrrum me kontroll teknike të kryer me goma dimen ver.
Në gjendje përfekte siq edhe shifet në foto.
Posedon libër servisi, rrypin dhëmbëzor të ndërruar dhe posedon 2 qelsa.
Kontakti dhe në viber +4793984817

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Passat b7 1.6 dizel viti 2012”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.