E Shitur

Peugeot 508 2.0 HDI

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7639
Postuar: 2 muaj më parë

Favorite
Favorite

Peugeot 508 2.0 HDI 163 HK
Makina është e mir shumë e rujtur me pak kilometra dhe te garantuara me librez servis, Makina mbrapa e ka gjamin e kriser siq duket ne foto sepse i ka ra do gur te vegjel fatkeqsisht.
Makina shume e mir me ni motorr shume tē fort makina eshte e pa regjistruar dhe gjendet ne Norvegji.

Për ma shume informata na telefononi në këtë numer.
Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peugeot 508 2.0 HDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *