Peugeot GT Line 1,6 THP 165 PS

Shitet nga: Ekrem Kamberi
Email: ekrem-kamberi@hotmail.com
Postuar 3 muaj më parë

0.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 0038349828556
Kilometrat: 79,500
Viti: 2018
Fuqia motorrike: 165
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 6139
279 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Peugeot GT Line 1,6 THP 165 PS
Makine e mbajtur bukur dhe e pajisur shume mire me histori te plote sherbimi
Lëkurë Nappa dhe masazh në të dy sediljet e përparme
Elektrike përfshirë Pasqyrat me rregullim të kundërt dhe dritë të jashtme mirëseardhjeje
Android auto dhe Apple CarPlay
Çati e zezë dhe dritare anësore të errëta
Kontrolli adaptiv i lundrimit me ndalesë të plotë
Çelësi i bagazhit, i motorizuar me hapësin e sensorit të këmbës dhe Keyless Go (hapje dhe nisje pa duar)
Asistent i rrezeve të gjata
Njoftimi për ndryshimin e skedarit aktiv
Sinjalizim aktiv për pikat e verbër
Paralajmërim për lodhje
Rrjetë e bagazhit deri në tavan
Drejtues elektrik / memorie
Navigimi NAC 3D u përditësua
Tavanë panoramike (me hapje) me perde elektrike
Difuzues i aromës
Dyshekë prej pëlhure
Detajet Alu
Binarët e çatisë prej alumini
Kamera e pasme me pamje 180 gradë
18` Rrotat dimërore (model 6 mm)
Makina është e pa doganuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peugeot GT Line 1,6 THP 165 PS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.