Raketa PING PONG

Shitet nga: Alban Latifi Moreno
Email: sr.albancr7@gmail.com
Postuar 5 muaj më parë

20.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 49828556
Kodi i produktit: 4577
189 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Komplet ping pongu 2 raketa, 1 top, rrjetë dhe mbërthyes. Gjithçka është në gjendje të mirë. Shiten se bashku.
Mund te dergoj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raketa PING PONG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.