Scents & Moments Paradise Sunrise Uplifting Xhel për dush

Shitet nga: Drenusha Stubla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Kodi i produktit: 2296
Postuar: 2 vjet më parë

4.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 393
Favorite
Favorite

Përshkrim

Lëreni çdo dush të ndihet si një fillim energjik për një ditë në parajsë, me aromën ekzotike të agrumeve. Një xhel dushi pastrues butësisht për ta lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të aromatizuar delikatisht me aromën gjallëruese të grejpfrutit rozë do ta transportojë mendjen tuaj në një moment në parajsë. Me një formulë të biodegradueshme, të balancuar me pH dhe të testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scents & Moments Paradise Sunrise Uplifting Xhel për dush”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *