Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Sapun

Shitet nga: Drenusha Stubla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Kodi i produktit: 2284
Postuar: 2 vjet më parë

2.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 285
Favorite
Favorite

Përshkrim

Imagjinoni veten duke u zhvendosur në një moment gjumi të përsosur dhe një botë ëndrrash të ëmbla, me një sapun të mbushur me aromën qetësuese të livandës. Sapun për të krijuar një shkumë të butë që pastron butësisht dhe e lë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër. Formula e biodegradueshme.