Shes Golf 6 1.6 në gjendje përfekte .

6.200.00 

Currency:
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Favorite
Favorite

Përshkrim

Shes golfin 6 në gjendje të rregullt teknike dhe optike, siq edhe shifet në foto vetura është e ruajtur dhe në gjendje përfekte.
Ka të kryera të gjitha serviset në servis të autorizuar duke përfshirë edhe rrypin dhëmbëzor të dëshmuar me libër servisi.
Kilometrat e garantuara 207mi.
Kontakti dhe në viber +38349237567
049188648 edhe në wasupp

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shes Golf 6 1.6 në gjendje përfekte .”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *