SHES NDRROJ BMW X6 40D XDRIVE

Shitet nga: Artan Braha
Numri i telefonit : 383049666432
Email: autosallonmal.ivushtrri@gmail.com
Qyteti: Vushtrri
Kodi i produktit: 7373
Postuar: 1 vit më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: Te Tjera
Ngjyra: E Zezë
Uleset Sport
Lloji i shitjës: Makina të Reja

Shikime 479
Favorite
Favorite

Përshkrim

250 KW 340 PS
VITI I PRODHIMIT 10/12/2010
AUTOMATIC F8
KM ME LIBER SERVISI 238 MI
VETURA POSEDON
KAMERA 360
PANORAM
HED AP DISPLAY
DVD
ULSE NXEMJE + FTOHJE
ULSE MASAZH DHE ME MEMORY
KEYES LLES MBYLLJE ME GISHT
VAKUM
LLED NER DER
VOLLON 1 HARK
VOLLONIN ME NXEMJE
SHPEJSI NE VOLLON F1
GOMA TE REJA 20 Coll
2 QELSA
FULL FULL OPSIONE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHES NDRROJ BMW X6 40D XDRIVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *