SHES NDRROJ E KLAS 350 CDI – BLU EFICECY –

Shitet nga: 044 330 332
Email:
Postuar 4 muaj më parë

0.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Viti: 2010
Kodi i produktit: 2620
127 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

SHES NDRROJ E KLAS 350 CDI
– BLU EFICECY –
AIR MATIK MUNDESI ULJE DHE NGRITJE TE VETURES
VITI I PRODHIMIT 2011
FULL OPSION
– KLIMATRONIK 4 ZONALE
– KAMER MRAPA
– SENZOR PARKINGU
– SENZOR SHIU
– KANDIN E VDEKUN
– ULSE LEKUR
– ULSE ME NXEMJE
– ULSE ME MEMORJE
– NAVIGACION TE MADH
– STAR STOP
– HANDES FREE –
HAPET MBYLLET PA QELS
– PERDE MRAPA KOMPLET
– KOMANDA NE TIMON
– TEMPOMAT
– etj.
☎️ +38344330332 ☎️ 044 330 332
☎️ 049 666 432

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHES NDRROJ E KLAS 350 CDI – BLU EFICECY –”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.