SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Prona Komerciale në Shitje
Kodi i produktit: 7832
Postuar: 3 javë më parë

1.106.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 1580m2

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/Ckx56sPMz67/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 60
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë:📍 rr. Tek Bexhisteni, Shkoder .
Sipërfaqe: 📏1580 m² , kati I
–✔ Ambient i cili ne perberje ka fasade xhami qe sherben per reklamim sa me te mire.
–✔ Ka hapesire te bollshme dhe eshte I pershtatatshem per cdo lloj aktiviteti.
–✔ Pamje nga rruga kryesor.
–✔ Shkalle elektrike.

💶ÇMIMI: 1,106,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *