SHITET APARTAMENT 1+1 DERGUT, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8219
Postuar: 1 muaj më parë

54.525.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 72m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 233
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Dergut, Shkoder
📏Sipërfaqe Totale: 72.7 m², Kati I-banim
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte.
–✔ Mundesi zgjedhje te katit.

💶ÇMIMI: 54,525 € / 750 €/m²
Parking privat: Cmimi 12,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 DERGUT, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *