SHITET APARTAMENT 1+1 NE BAHCE TE CAKAJVE, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 7021
Postuar: 1 vit më parë

51.100.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 73m2
Viti: 2020

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/Cg_brBSAW_n/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 388
Favorite
Favorite

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Bahce Te Cakajve, Shkoder
📏Sipërfaqe: 73 m²
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon

💶ÇMIMI: 47.450 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 NE BAHCE TE CAKAJVE, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *