SHITET APARTAMENT 1+1 NE KUNE SHENGJIN

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Postuar 1 muaj më parë

105.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 355676666765
Viti: 2000
Sipërfaqja: 72m2
Kodi i produktit: 6651
103 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Kune, Shengjin
📏Sipërfaqe: 71.6 m², kati VII
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Mundesi zgjedhjeje te dyerve dhe pllakave.
–✔ Garazh.
–✔ Ashensor.
–✔ Pamje nga deti.

💶ÇMIMI: 105,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 NE KUNE SHENGJIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.