SHITET APARTAMENT 1+1 PERASH

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 6992
Postuar: 10 muaj më parë

33.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 56m2
Viti: 1990

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/sun_real_estate/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 271
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Perballe shkolles Ali Lacej, Shkoder
📏Sipërfaqe: 56 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
–✔ Rikonstrukturuar.

💶ÇMIMI: 33,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 PERASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *