SHITET APARTAMENT 1+1 , RUS SHKOER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Prona në Shitje
Kodi i produktit: 7744
Postuar: 3 javë më parë

3.000.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 65m2
Viti: 1990

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/CiumP6fM9th/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 113
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: rr. Doktor Lito, Shkoder
📏Sipërfaqe: 65 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
–✔ Ballkon i mbyllur.

💶ÇMIMI: 3,000,000 Leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 , RUS SHKOER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *