SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BEXHISTENI

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 6824
Postuar: 2 muaj më parë

62.400.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Viti: 2002
Sipërfaqja: 104m2
Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/Cfa6g79AZln/

210 Shikime
Favorite
Favorite

Sun real estate ofron per shitje apartament 1+1 me:
adrese: tek kompleksi bexhisteni, shkoder
siperfaqe: 104 m2, kati VI
perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
– nje ballkon
cilesite e shtepise:
dy kondicionere
e shtruar e gjitha parket
shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.

Cmimi: 62,400

te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355676666765
+355695292667
ose
sunrealestate. al@gmail. com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BEXHISTENI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.